You are here:  / Substytucja pełnomocnictwa / Substytucja wzór / Środki odwoławcze w postępowaniu administracyjnym

Środki odwoławcze w postępowaniu administracyjnym

Środki odwoławcze w postępowaniu administracyjnym
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rzetelne wykształcenie, bogate doświadczenie oraz liczne wyróżnienia – to dorobek, jakim może pochwalić się Darek Maciejuk. Ukończył prawo oraz studia z zakresu bankowości i finansów, dzięki czemu jest dziś specjalistą w prawie administracyjnym, handlowym i bankowym. Jako członek Izby Adwokackiej w Warszawie Darek Maciejuk troszczy się w pracy o profesjonalizm, fachowe doradztwo, a także nieustanne poszerzanie swojej wiedzy.

Współpracował z wieloma firmami oraz przedsiębiorstwami i zawsze wybierają go najlepsi.
Jak przeprowadzić łączenie spółek handlowych?

Kodeks spółek handlowych reguluje dwa podstawowe modele łączenia spółek: scalenie przez przejęcie oraz łączenie poprzez powołanie do życia nowej spółki. Kancelaria Adwokacka Maciejuk oferuje fachową pomoc prawną, wspomagając cały proces od podjęcia decyzji, aż po dokonanie połączenia spółek w obu wyżej wymienionych wariantach.

Prawo cywilne i postępowanie cywilne – co warto wiedzieć?

Kancelaria Adwokacka Maciejuk oferuje pomoc w zakresie prawa cywilnego, kierując swoje usługi zarówno do osób fizycznych i prawnych, jak i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy kompleksowe usługi w przedmiocie wszelkiego rodzaju umów o charakterze cywilnoprawnych, w tym także umów nieregulowanych przez kodeks cywilny.

Prawo gospodarcze i handlowe – podstawowe informacje

Adwokat Dariusz Maciejuk świadczy usługi i porady prawne w zakresie prawa gospodarczego oraz handlowego. Kancelaria udziela fachowego wsparcia przy zakładaniu spółek prawa handlowego, przygotowuje i opiniuje projekty umów handlowych, a także służy pomocą przy sporządzaniu i zawieraniu kontraktów menedżerskich.

Prawo i postępowanie administracyjne – zakres regulacji i rodzaje

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Kancelaria Adwokacka Maciejuk wskazuje optymalne rozwiązania z zakresu prawa i postępowania administracyjnego. Nasze działania obejmują m.in. sporządzanie wniosków, skarg i odwołań od decyzji administracyjnych, a także reprezentowanie Klientów przed sądami administracyjnymi I i II instancji.

Prawo spółek handlowych

Kancelaria Adwokacka Maciejuk zajmuje się profesjonalną obsługą firm-spółek prawa handlowego oraz pozostałych podmiotów gospodarczych. Nasza działalność obejmuje m.in. zakładanie spółek prawa handlowego, rejestrację działalności gospodarczej oraz doradztwo prawne dotyczące bieżącej działalności spółki.